-6%Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE Бежева
- Готово к отправке
- Код: 139412
18 164 ₴
17 074,16 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Плита газоелектрична Grunhelm FDR661234BE Бежева – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
- Розпал конфорок-автоматичний у ручці.
- Підсвітлення духовки (включається кнопкою) – лампа розжарювання.
- Подвійне скло дверцят духовки – легкознімне внутрішнє скло дверцят духовки.
- Легко очищається емаль духовки.
- Подвійна теплоізоляція плити, поверхня зовні не нагрівається.
- Чавунна решітка поверхні з матовим емалевим покриттям.
- Регульовані ніжки.
- Ящик для посуду
Вид газу
G20
Витрати газу (G20)
0.772 куб.м./год.
Датчик температури духовки (Термостат)
Так
Електроспоживання
2250 Вт
Загальна потужність
1825 Вт
Каталітичне очищення
Немає
Категорія газу
I2H2L
Комплект
Деко+решітка
Металеві висувні полиці
Так
Нагрівальні елементи в духовці
Верх - низ - вентілятор
Тиск газу
20 мбар
Турбо конфорка
Велика WOK комфорка
Тип
Комбінована ( газ+електро)
Спосіб установки
Окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні
4 газові конфорки
Газ-контроль поверхні
Так
Електропідпал поверхні
Підпал в ручках
Матеріал решіток поверхні
Чавун
Кришка варильної поверхні
є
Матеріал кришки варильної поверхні
Скляна
Таймер
Аналог таймер
Тип духовки
Електро
Корисний об'єм духовки, л.
70
Підсвітка духовки
Так
Внутрішнє покриття духовки
Ємаль
Кількість стекол в дверцятах духовки
2
Конвекція
Так
Вертел
Немає
Відділення для посуду
Так
Кабель живлення
є, з вилкою
Номінальна напруга, В
220/240 ~50 Гц
Вага, кг
42.8
Вага в упаковці, кг
44.6
Габарити (ШхГхВ)
598х634х872 мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ)
635X635X885 мм
Країна виробник
Туреччина
Гарантія
24 місяці
Колір
Бежевий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | газовая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Духовой шкаф | электрический |
| Ширина плиты | 60 см |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательных элементов | Газовые |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Количество конфорок быстрого разогрева | 1 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Материал решетки | Чугун |
| Фритюрница | Нет |
| Характеристики духового шкафа | |
| Объем духового шкафа | 70 л |
| Вертел | Нет |
| Термостат | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Крышка | стеклянная |
| Секция для посуды | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Возможность встраивания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 885 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глубина | 635 мм |
| Вес | 44.6 кг |
- Цена: 17 074,16 ₴










