-6%Плита газоелектрична Grunhelm FG5612DG дзеркальна темно-сіра
- Готово к отправке
- Код: 138367
13 995 ₴
13 155,30 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Плита газоелектрична Grunhelm FG5612DG дзеркальна темно-сіра – модель комплектується функцією газ контролю, тому використання цієї моделі буде максимально безпечним та комфортним. На варильній панелі передбачено 4 інноваційні газові конфорки різних розмірів – для комфортного та рівномірного нагріву посуду різних об'ємів та діаметрів днища. Потужність газового потоку та полум'я регулюють поворотні ручки на передній панелі плити.
д газу
G20
Витрати газу (G20)
0,84 куб.м./год.
Датчик температури духовки (Термостат)
Так
Електроспоживання
2250 Вт
Загальна потужність
25 Вт
Каталітичне очищення
Немає
Категорія газу
I2H2L
Комплект
Деко+решітка
Металеві висувні полиці
Немає
Нагрівальні елементи в духовці
Верх - низ
Тиск газу
20 мбар
Турбо конфорка
Маленька WOK комфорка
Тип
Комбінована ( газ+електро)
Спосіб установки
Окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні
4 газові конфорки
Газ-контроль поверхні
Так
Електропідпал поверхні
Підпал в ручках
Матеріал решіток поверхні
Чавун
Кришка варильної поверхні
є
Матеріал кришки варильної поверхні
Скляна
Таймер
Механічний таймер
Тип духовки
Електро
Корисний об'єм духовки, л.
58 л.
Підсвітка духовки
Так
Внутрішнє покриття духовки
Ємаль
Кількість стекол в дверцятах духовки
2
Конвекція
Так
Вертел
Немає
Відділення для посуду
Так
Кабель живлення
є, з вилкою
Номінальна напруга, В
220/240 ~50 Гц
Вага, кг
34.2 кг
Вага в упаковці, кг
35.9 кг
Габарити (ШхГхВ)
497X627X872 мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ)
535X635X885 мм
Країна виробник
Туреччина
Гарантія
24 місяці
Колір
Темносірий із чорним дзеркальним склом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | газовая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Духовой шкаф | газовый |
| Ширина плиты | 50 см |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Серый |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательных элементов | Газовые |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Количество конфорок быстрого разогрева | 1 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Материал решетки | Чугун |
| Фритюрница | Нет |
| Характеристики духового шкафа | |
| Объем духового шкафа | 58 л |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Гриль | Нет |
| Вертел | Нет |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребляемая мощность | 2250 Вт |
| Таймер | Да |
| Функция автоотключения | Да |
| Автоматика закипания | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Крышка | стеклянная |
| Секция для посуды | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска, нержавеющая сталь |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 535 мм |
| Ширина | 635 мм |
| Глубина | 535 мм |
| Вес | 35.9 кг |
- Цена: 13 155,30 ₴










