-13%Кондиціонер Grunhelm GAC-07GH-32-на 20 кв
- Готово к отправке
- Код: 141187-141188
12 999 ₴
11 309,13 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
-
Основні
-
Виробник
-
Призначення кондиціонера
Побутовий
-
Тип кондиціонера
Спліт-система
-
Тип внутрішнього блоку
Настінний
-
Режим роботи кондиціонера
Охолодження/обігрів
-
Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи
1
-
Рекомендована площа приміщення
20 кв.м
-
Охолоджуюча здатність
7000 BTU/ч
-
Потужність обігріву
609 Вт
-
Потужність охолодження
639 Вт
-
Колір корпусу
Білий
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Стан
Новий
-
-
Додаткові функції і характеристики
-
Тип управління
Пультом
-
Пульт дистанційного керування
Так
-
Таймер
Так
-
Дисплей
Так
-
Функція пам'яті
Так
-
Регулювання напрямку потоку повітря
автоматична
-
Режим осушення повітря
Так
-
Рівень шуму
34 дБ
-
Мінімальна температура
-7 град.
-
-
Параметри роботи приладу
-
Споживана потужність у режимі охолодження
639 Вт
-
Споживана потужність у режимі обігріву
609 Вт
-
Мінімальна робоча температура навколишнього середовища
-7 град.
-
Напруга мережі
220~240 В
-
Частота
50 Гц
-
-
Габаритні розміри внутрішнього блоку
-
Висота внутрішнього блоку
255 мм
-
Ширина внутрішнього блоку
698 мм
-
Глибина внутрішнього блоку
190 мм
-
Вага внутрішнього блоку
6.5 кг
-
-
Габаритні розміри зовнішнього блоку
-
Висота зовнішнього блоку
459 мм
-
Ширина зовнішнього блоку
712 мм
-
Глибина зовнішнього блоку
276 мм
-
Вага зовнішнього блоку
20 кг
-
| Тип | Спліт-система |
| Спосіб установки | Настінний |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Функції | Запам'ятовування налаштувань; Таймер. |
| Таймер | Є |
| Турборежим | Є |
| Режими роботи | Охолодження. Обігрів. Вентилятор. Авто-осушення. |
| Рекомендована площа приміщення, м² | 20 м2 |
| Мінімальна температура роботи, °C | до -7° С |
| Макс. спож. потуж. обігрів | 0,609кВт |
| Макс. спож. потуж. охолодження | 0,639кВт |
| Тип фреона | R32 |
| Тип компресора | GMCC |
| Осушення повітря | Так |
| Особливості | Рестарт. Самоочищення. |
| Рівень шуму внутрішнього блока, дБ | 34 дБ |
| Рівень шуму зовнішнього блока, дБ | 48 дБ |
| Потужність BTU | 7000 БТЕ |
| Підключення до електромережі, В/Гц | 220-240 В |
| Вага внутрішнього блока, кг | 6.5 кг |
| Вага зовнішнього блока, кг | 20 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ), мм | 698х255х190 мм |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), мм | 712х276х459 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія, міс | 24 |
| Колір | Білий |
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години.
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 20 м²
Номінальна споживча потужність охолоджування 0,639 кВт
Номінальна споживча потужність обігріву 0,609 кВт
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище.
- Екологічність Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість, майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту.
-
Макс. спож. потуж. обігрів
0,609кВт
Макс. спож. потуж. охолодження
0,639кВт
Функції
Запам'ятовування налаштувань; Таймер.
Тип
Спліт-система
Спосіб установки
Настінний
Дисплей
LED-дисплей
Таймер
Є
Турборежим
Є
Режими роботи
Охолодження. Обігрів. Вентилятор. Авто-осушення.
Рекомендована площа приміщення, м²
20 м2
Мінімальна температура роботи, °C
до -7° С
Тип фреона
R32
Тип компресора
GMCC
Осушення повітря
Так
Особливості
Рестарт. Самоочищення.
Рівень шуму внутрішнього блока, дБ
34 дБ
Рівень шуму зовнішнього блока, дБ
48 дБ
Потужність BTU
7000 БТЕ
Підключення до електромережі, В/Гц
220-240 В
Вага внутрішнього блока, кг
6.5 кг
Вага зовнішнього блока, кг
20 кг
Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ), мм
698х255х190 мм
Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ), мм
712х276х459 мм
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
24
Колір
Білий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Охлаждающая способность | 7000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 609 Вт |
| Мощность охлаждения | 639 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 48 дБ |
| Минимальная температура | 7 град. |
| Максимальная температура | 45 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 639 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 609 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 45 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 255 мм |
| Ширина внутреннего блока | 698 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Вес внутреннего блока | 6.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 255 мм |
| Ширина внешнего блока | 712 мм |
| Глубина внешнего блока | 190 мм |
| Вес внешнего блока | 20 кг |
- Цена: 11 309,13 ₴










