-12%Кондиціонер Grunhelm GAC-09GH-32 Grunhelm
- Готово к отправке
- Код: 141189
14 979 ₴
13 181,52 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
-
Основні
-
-
Виробник
-
Призначення кондиціонера
Побутовий
-
Тип кондиціонера
Спліт-система
-
Тип внутрішнього блоку
Настінний
-
Режим роботи кондиціонера
Охолодження/обігрів
-
Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи
1
-
Рекомендована площа приміщення
25 кв.м
-
Охолоджуюча здатність
9000 BTU/ч
-
Потужність обігріву
730 Вт
-
Потужність охолодження
775 Вт
-
Колір корпусу
Білий
-
Країна виробник
Китай
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Стан
Новий
-
-
Додаткові функції і характеристики
-
Тип управління
Пультом
-
Пульт дистанційного керування
Так
-
Таймер
Так
-
Фільтр
HEPA-фільтр
-
Функція пам'яті
Так
-
Регулювання напрямку потоку повітря
автоматична
-
Режим осушення повітря
Так
-
Режим вентиляції
Так
-
Мінімальна температура
7 град.
-
Використовуваний холодоагент
R32
-
-
Параметри роботи приладу
-
Напруга мережі
220~240 В
-
Частота
50 Гц
-
-
Габаритні розміри внутрішнього блоку
-
Висота внутрішнього блоку
190 мм
-
Ширина внутрішнього блоку
130 мм
-
Глибина внутрішнього блоку
255 мм
-
Вага внутрішнього блоку
6.5 кг
-
-
Габаритні розміри зовнішнього блоку
-
Висота зовнішнього блоку
130 мм
-
Ширина зовнішнього блоку
459 мм
-
Глибина зовнішнього блоку
276 мм
-
Вага зовнішнього блоку
21 кг
-
Настінний кондиціонер компанії Grunhelm - це потужний у своїй бюджетній категорії агрегат. Здійснює охолодження, обігрів, вентилятор, авто-осушення повітря. Хладогент R32 хімічна формула CH2F2. Низький рівень шуму. Економічний режим. Незалежне осушення. Таймер 24 години.
Площа, яку обробляє ця модель кондиціонера це приміщення до 25 м²
Номінальна споживча потужність охолоджування 0,775 кВт
Номінальна споживча потужність обігріву 0,730 кВт
Переваги R32:
- Енергоефективність та Економічність R32 допомагає значно економити електроенергію, оскільки витрачає менше ресурсу через нижчу щільність і в'язкість. Так, порівняно з R410 його в'язкість менша на 30%. Кліматичну техніку з таким фреоном з енергоефективності відносять до класу А+ та вище.
- Екологічність Цей однокомпонентний холодоагент нового покоління майже не завдає шкоди довкіллю. Він має нульовий показник кількості шкідливих викидів для озонового шару.
- Безпека За рівнем токсичності R32 відноситься до класу А, тобто є нетоксичним для людей. Має низьку горючість, майже не займається і вважається найбезпечнішим на даний момент.
- Потужність Має високий охолодний ефект при менших витратах холодоагенту.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Канальный |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Поток воздуха | 9000 куб. м/час |
| Мощность обогрева | 730 Вт |
| Мощность охлаждения | 775 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 4 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Уровень шума | 48 дБ |
| Минимальная температура | -7 град. |
| Максимальная температура | 45 град. |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 730 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 775 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 45 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 255 мм |
| Ширина внутреннего блока | 698 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Вес внутреннего блока | 6.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 459 мм |
| Ширина внешнего блока | 712 мм |
| Глубина внешнего блока | 276 мм |
| Вес внешнего блока | 21 кг |
- Цена: 13 181,52 ₴










