-4%Кухонна газова плита Grunhelm G4FM5611W
- Готово к отправке
- Код: 127335-128138
9 890 ₴
9 494,40 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Плита газова біла Grunhelm G4FM5611W
Газові конфорки 4 шт
Подвійна теплоізоляція корпусу плити
Металеві грати поверхні з матовим емалевим покриттям
Легкознімне внутрішнє скло дверцята духовки
Регульовані по висоті ніжки
Підсвічування духовки
Електропідпал Механічний
Габарити (ВхШхГ) 850x500x590 мм
Вид газу
N.G.
Витрати газу (G20)
0.87 куб.м./год.
Газ-контроль духовки
Так
Електроспоживання
25 Вт
Загальна потужність
25 Вт
Каталітичне очищення
Немає
Категорія газу
I2H2L
Комплект
Деко+решітка
Металеві висувні полиці
Немає
Нагрівальні елементи в духовці
Нижній газовий нагрів
Термометр ( для газової духовки)
Немає
Тиск газу
G20-20
Турбо конфорка
Немає
Тип
Газова
Спосіб установки
Окремостояча
Типи нагрівальних елементів поверхні
4 газові конфорки
Газ-контроль поверхні
Так
Електропідпал поверхні
Підпал в кпопці
Матеріал решіток поверхні
Металева емаль
Кришка варильної поверхні
є
Матеріал кришки варильної поверхні
Металева
Таймер
Немає
Тип духовки
Газова
Корисний об'єм духовки, л.
54
Підсвітка духовки
Так
Внутрішнє покриття духовки
Ємаль
Кількість стекол в дверцятах духовки
2
Гриль
Немає
Конвекція
Немає
Вертел
Немає
Тип напрямних
Рельєфні
Кількість рівнів напрямних
4
Відділення для посуду
Так
Кабель живлення
є, з вилкою
Номінальна напруга, В
220/240 ~50 Гц
Вага, кг
31
Вага в упаковці, кг
32
Габарити (ШхГхВ)
497X627X872 мм
Габарити в упаковці (ШхГхВ)
535X635X885 мм
Країна виробник
Туреччина
Гарантія
24 місяці
Колір
Білий
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
Туреччина
-
Варильна поверхня
Газова
-
Вид плити
Кухонна плита
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Духова шафа
газовий
-
Покриття варильної поверхні
емаль
-
Стан
Новий
-
Тип управління
Механічне
-
Колір корпусу
Білий
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
39 кг
-
-
Характеристики духової шафи
-
Внутрішнє освітлення
Так
-
Об'єм духової шафи
58 л
-
-
Характеристики варильної поверхні
-
Газ-контроль конфорок
Так
-
Кількість газових конфорок
4
-
Загальна кількість конфорок
4
-
Розташування конфорок
квадрат
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | газовая |
| Покрытие варочной поверхности | эмаль |
| Духовой шкаф | газовый |
| Ширина плиты | 50 см |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип нагревательных элементов | Газовые |
| Характеристики варочной поверхности | |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Материал решетки | Эмалированная сталь |
| Фритюрница | Нет |
| Характеристики духового шкафа | |
| Объем духового шкафа | 54 л |
| Газ-контроль духовки | Да |
| Гриль | Нет |
| Вертел | Нет |
| Термостат | Да |
| Телескопические направляющие в духовке | Да |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Очистка духовки | Традиционная |
| Количество стекол в дверце духовки | 2 |
| Внутреннее освещение | Да |
| Конвекция | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Крышка | стальная |
| Секция для посуды | Да |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Возможность встраивания | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 535 мм |
| Ширина | 636 мм |
| Глубина | 885 мм |
| Вес | 32 кг |
- Цена: 9 494,40 ₴










