вверхвниз
-4%1 день
Холодильник BRH-S151E57W GRUNHELM
- Готово к отправке
- Код: 132392
10 919 ₴
10 482,24 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Зливний піддон
HIPS/1
Кількість дверей
2
Компресор
Герметичний
Лоток для льоду
Ні
Піноутворювач
C-Pentane
Пластикова передня кришка
Так, двері
Потужність розморожування (ват)
160W
Реверсивні двері
Так
Споживання енергії (кВт-год/рік)
227
Ступінь заморозки
4 Star: до -18℃
Тип і матеріал ручки
Врізна / ABS
Тип компресора
Прихований
Час заморожування
8h
Тип
Двокамерний
Спосіб установки
Окремостоячий
Розміщення морозильної камери
Нижнє
Система розморожування холодильної камери
Defrost
Система розморожування морозильної камери
Defrost
Тип керування
Механічне
Дисплей
Немає
Загальний об'єм, л
204
Загальний об'єм морозильної камери, л
65
Кількість відділень у морозильній камері
1
Кількість ящиків у морозильній камері
1
Загальний б'єм холодильної камери, л
139
Кількість відділень у холодильній камері
5
Матеріал полиць холодильної камери
Загартоване скло
Дверні полиці у холодильній камері
3
Контейнер для овочів
3
Зона свіжості
Немає
Швидке охолодження
Немає
Звукове сповіщення незамкнених дверей
Немає
Захист від дітей
Немає
Функція "Відпустка"
Немає
Перенавішування дверей
Є
Дверні ручки
Інтегровані
Потужність заморожування за добу, кг
3 кг/24г
Автономне збереження холоду, хв
960
Хладагент
R600a/49g
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Холодильник/Інструкція
Максимальний рівень шуму, дБ
42
Кліматичний клас
N,ST
Енергоспоживання, кВт/год
0.622
Клас енергоспоживання
A+
Потужність підключення, Вт
100
Підключення до електромережі, В/Гц
220/50
Вага, кг
44 кг
Вага в упаковці, кг
48 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
1510х550х570 мм
Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм
575×605×1558 мм
Країна виробництва
Китай
Гарантія, міс
36
Колір
Білий
Опис
Характеристики
Відгуки
0
Холодильник BRH-S151E57W Grunhelm - двокамерний холодильник класу А+, з високим класом енергоефективності та загальним об'ємом 204 л. Морозильна камера на 65 л знаходиться знизу та оснащена 3 ящиками. У холодильній камері 3 полиці, 1 лоток для овочів та фруктів, у двері 3 полиці. Холодильник виконаний із якісної нержавіючої сталі з покриттям проти відбитків пальців, його легко мити і він простий у обслуговуванні. У холодильнику Grunhelm встановлено систему De-frost. Холодильник не потребує розморожування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Встраиваемая техника | Нет |
| Производитель | GRUNHELM |
| Расположение морозильной камеры | Нижнее |
| Количество камер | 2 |
| Общий объем | 204 л |
| Объем морозильной камеры | 65 л |
| Тип управления | Механическое |
| Количество компрессоров | 1 |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Размораживание холодильной камеры | капельная система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Количество дверей | 2 |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Используемый хладагент | R600a (изобутан) |
| Энергопотребление | 100 кВт/год |
| Автономное сохранение холода | 16 час |
| Защита от детей | Нет |
| Встроенный телевизор | Нет |
| Антибактериальное покрытие | Да |
| Генератор льда | Нет |
| Подача холодной воды | Нет |
| Материал полок | Пластиковые решетки, Стеклянные полки |
| Перенавешиваемые двери | Да |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1558 мм |
| Ширина | 605 мм |
| Глубина | 575 мм |
| Вес | 48 кг |
Информация для заказа
- Цена: 10 482,24 ₴










