-9%Варильна поверхня GHI 0427 MI Grunhelm
- Готово к отправке
- Код: 143084
5 559 ₴
5 058,69 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Якщо Ви хочете придбати не лише гарну, а й зручну плиту - газова поверхня Grunhelm GHI 0427 MI відмінно підійде для цього. Вона має ряд плюсів, серед яких чудовий зовнішній вигляд і характеристики. Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь. Вона додасть вашій кухні стильний і вишуканий вигляд. Важливо відзначити, що модель GHI 0427 MI оснащена функціями електронне запалювання поверхні і газ-контролю.
Переваги:
компактні габарити: 520х600 мм;
сучасний дизайн зручне і просте управління;
розмір вбудовування 480х56Висота
Глибина
600 мм
Ширина
520 мм
Вага брутто
13.7 кг
Вага нетто
11.7 кг
Виробник
Grunhelm
Габарити упаковки
630х555х150 мм
Газ контроль
Так
Електронне запалювання поверхні
Так
Кількість конфорок
4
Кількість програм
0
Колір
Нержавійка
Матеріал поверхні
Нержавіюча сталь
Потужність конфорок
задня ліва: 1.75 кВт задня права: 1.75 кВт передня ліва: З.0 кВт переоня права: 1.1 кВт
Тип
Варильна поверхня
Тип варильної поверхні
Газова
Тип грат
Чавун
Тип управління
Поворотні ручки0 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Газовая |
| Производитель | GRUNHELM |
| Вариант установки | Независимый |
| Покрытие варочной поверхности | нержавеющая сталь |
| Материал решетки | Чугун |
| Рамка по краям | без рамки (скошенные края) |
| Дизайн "Домино" | Нет |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Страна производитель | Турция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | квадрат |
| Общее количество конфорок | 4 |
| Количество газовых конфорок | 4 |
| Количество конфорок быстрого разогрева | 1 |
| Количество двухконтурных конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Конфорка Fry top | Нет |
| Конфорка Coup de feu | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от детей | Нет |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 520 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 110 мм |
| Вес | 13.7 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 560 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 480 мм |
- Цена: 5 058,69 ₴










