вверхвниз

Керамічний обігрівач Vitals CHP-700swm
- Нет в наличии
- Код: 182530
5 808 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Управління | Электронное |
| Частота тока, Гц | 50 |
| Колір | Белый мрамор |
| Вид | Конвективно-инфракрасные |
| Виробник | Vitals |
| Рекомендована площа, кв.м | 14 |
| Лицьова поверхня | Керамика/Керамогранит |
| Нагрівальний елемент | Керамический |
| Напруга, В | 220 |
| Підключення | Правое/Левое |
| Гарантія | 60 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Керамічний обігрівач; Кріплення для монтажу; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Упаковка. |
| Особливості | Виготовляються у металевому корпусі з лицьовою частиною з керамо-граніту; Є можливість встановлення на підлогу; Підлогове кріплення не входить до комплектації приладу; Не перемикайтеся за потужністю, але потужність приладу можна змінити терморегулятором; Рекомендується використовувати разом із стабілізаторами напруги. Так як стрибки напруги можуть призвести до виходу з експлуатації регулятора температури; Обігрівач виконаний із природного каменю; Відтінок кольору товару може відрізнятися від представленого на фотографії; Клас захисту 1. |
| Вага, кг | 12 |
| Cерія товару | Керамический обогреватель Vitals CHP |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина, мм | 600 |
| Клас захисту | ІР44 |
| Максимальна потужність, кВт | 0,7 |
| Кількість режимів нагріву | 2 |
| Терморегулятор (термостат) | Электронный |
| Тип | Настенные |
| Питомий струм, А | 3,2 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Висота, мм | 600 |
| Глибина, мм | 50 |
| Потребляемая мощность, Вт/ч, ±10% | 350/700 |
| Рабочее напряжение, В | 230 |
| Частота, Гц | 50 |
| Степень защиты, IP | 44 |
| Класс защиты | 1 |
| Встроенный термостат | Есть |
| Удельный ток, А | 3,2 |
| Подключение | Правое/Левое |
| Площадь отопления | 9–14 м² |
| Цвет | Белый мрамор |
| Гарантия | 60 месяцев |
| Габаритные размеры, мм | 600×600×50 |
| Вес нетто, кг, ± 0,5 | 12,0 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Назначение | Бытовое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Рекомендуемая площадь помещения | 14 кв.м |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Количество режимов работы | 2 |
| Материал корпуса | Керамика, Металл |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 700 Вт |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Класс защиты | I |
| Частота | 50 Гц |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Вес | 12 кг |
Информация для заказа
- Цена: 5 808 ₴










