-6%Варочная поверхность GHGW 0229 MB Grunhelm
- Готово к отправке
- Код: 143074
3 999 ₴
3 759,06 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Варильна поверхня GHGW 0229 MB WOK газ скло доміно Чорний Grunhelm
Якщо Ви хочете придбати не лише гарну, а й зручну плиту - газова поверхня Grunhelm GHGW 0229 MB відмінно підійде для цього. Вона має ряд плюсів, серед яких чудовий зовнішній вигляд і характеристики. Матеріал виготовлення - чорне скло. Вона додасть вашій кухні стильний і вишуканий вигляд. Важливо відзначити, що модель GHGW 0229 MB оснащена функціями автоподжига і газ-контролю.
Переваги:
- компактні габарити: 290 х 510 мм;
- сучасний дизайн зручне і просте управління;
- турбо конфорка WOK
- розмір вбудовування 260х480 мм
-
Тип
Газова
Тип управління
Поворотні ручки
Розташування панелі керування
Горизонтальне
Кількість конфорок
2
Матеріал поверхні
Скло
Дисплей
Ні
Потужність конфорок, Вт
1.0 кВт; 3.3 кВ
Матеріал решіток
Чавун
Кількість решіток
1
Газ-контроль
Є
Електрозапалювання
Є, в ручці
Тип використовуваного газу
Природний газ/Бутан/Зріджений
Кабель живлення
Є, з вилкою
Комплект поставки
Варильна поверхня/Інструкція/Жиклери для балонного газу
Вага, кг
5.5 кг
Вага в упаковці, кг
6.5 кг
Габарити (ВхШхГ), мм
110х290х510 мм
Габарити ніші для вбудовування (ВхШхГ), мм
480х260 мм
Гарантія, міс
24
Колір
Чорний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Газовая |
| Производитель | GRUNHELM |
| Вариант установки | Независимый |
| Покрытие варочной поверхности | закаленное стекло |
| Материал решетки | Чугун |
| Рамка по краям | без рамки (скошенные края) |
| Дизайн "Домино" | Да |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Конфорки | |
| Расположение конфорок | ромб |
| Общее количество конфорок | 2 |
| Количество газовых конфорок | 2 |
| Количество двухконтурных конфорок | 1 |
| Конфорка-гриль | Нет |
| Конфорка Fry top | Нет |
| Конфорка Coup de feu | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Электроподжиг | Да |
| Тип электроподжига | автоматический |
| Газ-контроль конфорок | Да |
| Дисплей | Нет |
| Часы | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Таймер | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от детей | Да |
| Потребляемая мощность | 4.3 Вт |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 290 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Высота | 110 мм |
| Вес | 6.5 кг |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 480 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 260 мм |
- Цена: 3 759,06 ₴










