вверхвниз

Джерело безперебійного живлення UPS 1000 АRUNA (600Вт)(LiFePO4 ,GEL,AGM)
- Готово к отправке
- Код: 4823072207759
8 228 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Опис
Джерела безперебійного живлення
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ
Акумуляторна батарея не входить до комплекту!
Галузь застосування
Джерела безперебійного живлення серії UPS (надалі - ДБЖ) є повністю автоматичними приладами, які призначені:
для забезпечення резервного електроживлення однофазних споживачів, чутливих до форми напруги (на відміну від ДБЖ з модифікованою синусоїдою, ДБЖ серії UPS мають чисте синусоїдальну напругу на виході та можуть служити джерелами живлення для абсолютно всіх споживачів відповідної потужності, в тому числі котли опалення, електронасоси, електродвигуни та т.д.);
підтримання напруги 220 В у електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення однофазних споживачів;
захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі.
Неспотворена синусоїдальна напруга на виході в усіх режимах роботи
Широкий робочий діапазон вхідної напруги
Висока швидкість перемикання електроживлення споживачів від електромережі на живлення від акумулятора
Висока стійкість до перешкод в електричній мережі та імпульсних підвищень напруги
Простота експлуатації
Висока надійність та тривалий термін служби
Найменування показників, од. змін. UPS 1000
1 Потужність пристрою, ВА/Вт 1000/600
2 Діапазон вхідної напруги (без переходу в режим харчування від АКБ), В а.с. 140-275
3 Вихідна напруга під час живлення від електромережі, В а.с. 220±10%
3 Вихідна напруга під час живлення від електромережі, В а.с. 220±10%
4 Вихідна напруга при живленні від АКБ, В перем.струму 220±5%
5 Частота, Гц 50
6 Форма вихідної напруги синусоїдальна
7 Коефіцієнт корисної дії при живленні від електромережі, не менше, % 95
8 Коефіцієнт корисної дії при живленні від АКБ, не менше, % 75
9 Напруга АКБ, а.с. -12
10 Струм заряду АКБ, А d.c.
режим "L" 3-5
режим "M" 6-9
режим "H" 10-15
11 Час перемикання, не більше, мс 4
12 Порт для заряду USB-пристроїв 5 В d.c. / 700 мА
13 Захист: від підвищеного напруги, від зниженого напруги,від стрибків напруги,від навантаження, від короткого замикання, від перегріву трансформатора,від перезаряду АКБ
від повного розряду АКБ
14 Звукова сигналізація:при роботі від АКБ,при низькому заряді АКБ,при перевантаженні
при перегріві
15 Рівень шуму, не більше, дБ 56
16 Ступінь захисту IP20
17 Довжина шнура електроживлення, м 1,3
18 Довжина шнурів підключення АКБ, м 0,
Джерела безперебійного живлення
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ
Акумуляторна батарея не входить до комплекту!
Галузь застосування
Джерела безперебійного живлення серії UPS (надалі - ДБЖ) є повністю автоматичними приладами, які призначені:
для забезпечення резервного електроживлення однофазних споживачів, чутливих до форми напруги (на відміну від ДБЖ з модифікованою синусоїдою, ДБЖ серії UPS мають чисте синусоїдальну напругу на виході та можуть служити джерелами живлення для абсолютно всіх споживачів відповідної потужності, в тому числі котли опалення, електронасоси, електродвигуни та т.д.);
підтримання напруги 220 В у електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення однофазних споживачів;
захисту різного побутового обладнання (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів тощо) від підвищеної, зниженої напруги та стрибків напруги в електромережі.
Неспотворена синусоїдальна напруга на виході в усіх режимах роботи
Широкий робочий діапазон вхідної напруги
Висока швидкість перемикання електроживлення споживачів від електромережі на живлення від акумулятора
Висока стійкість до перешкод в електричній мережі та імпульсних підвищень напруги
Простота експлуатації
Висока надійність та тривалий термін служби
Найменування показників, од. змін. UPS 1000
1 Потужність пристрою, ВА/Вт 1000/600
2 Діапазон вхідної напруги (без переходу в режим харчування від АКБ), В а.с. 140-275
3 Вихідна напруга під час живлення від електромережі, В а.с. 220±10%
3 Вихідна напруга під час живлення від електромережі, В а.с. 220±10%
4 Вихідна напруга при живленні від АКБ, В перем.струму 220±5%
5 Частота, Гц 50
6 Форма вихідної напруги синусоїдальна
7 Коефіцієнт корисної дії при живленні від електромережі, не менше, % 95
8 Коефіцієнт корисної дії при живленні від АКБ, не менше, % 75
9 Напруга АКБ, а.с. -12
10 Струм заряду АКБ, А d.c.
режим "L" 3-5
режим "M" 6-9
режим "H" 10-15
11 Час перемикання, не більше, мс 4
12 Порт для заряду USB-пристроїв 5 В d.c. / 700 мА
13 Захист: від підвищеного напруги, від зниженого напруги,від стрибків напруги,від навантаження, від короткого замикання, від перегріву трансформатора,від перезаряду АКБ
від повного розряду АКБ
14 Звукова сигналізація:при роботі від АКБ,при низькому заряді АКБ,при перевантаженні
при перегріві
15 Рівень шуму, не більше, дБ 56
16 Ступінь захисту IP20
17 Довжина шнура електроживлення, м 1,3
18 Довжина шнурів підключення АКБ, м 0,
|
Рекомендоване застосування |
Для побутової техніки |
|
Кількість вихідних роз'ємів, шт |
1 |
|
Номінальна потужність, Вт |
600 |
|
Акумуляторна батарея |
Зовнішня |
|
Форма вихідної напруги |
Правильна (чиста) синусоїда |
|
Кількість фаз (вхід/вихід) |
1 |
|
Гарантійний термін, міс. |
18 |
|
Габарити (В*Ш*Г) |
350*200*340 |
|
Вага, кг |
10 |
|
Країна-виробник |
Китай |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARUNA |
| Страна производитель | Китай |
| Количество входных розеток | 1 шт |
| Количество выходных розеток | 1 шт |
| Тип монтажа | В стойку/напольный |
| Индикация | Световая |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Релейный |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Выходная мощность | 12 Вт |
| Максимальная мощность | 600 Вт |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 340 мм |
| Вес | 10 кг |
| Защита | |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Защита от перегрева | Да |
Информация для заказа
- Цена: 8 228 ₴






