вверхвниз

Обігрівач керамічний ТС395 (бежевий) 603х603х14
- Нет в наличии
- Код: 000014337
1 804 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Обігрівач керамічний ТС 395 бежевий
Потужність - 395 Вт
Площа обігріву - 8 м2
Кубатура обігріву - 20 м3
Температура поверхні - 80 С
Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 80/20
Клас захисту - IP 54
Розмір: 603х603х14 мм
Вага - 11,5 кг
Кнопка увимк/ вимк - немає
Шнур з розеткою - є
Регулятор - немає
Монтаж - горизонтальний
Кріплення - є
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 5 років
Термін експлуатації - 30 років
TEPLOCERAMIC - Керамічні панелі інфрачервоного опалення.
- економія електроенергії
- безпека для людини
- екологічна безпека для навколишнього середовища
- простота в установці і використанні
- компактність розмірів
- відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- не спалює кисень
- не сушить повітря
- не піднімає пил
Потужність - 395 Вт
Площа обігріву - 8 м2
Кубатура обігріву - 20 м3
Температура поверхні - 80 С
Частка інфрачервоного/конвекційного обігріву - 80/20
Клас захисту - IP 54
Розмір: 603х603х14 мм
Вага - 11,5 кг
Кнопка увимк/ вимк - немає
Шнур з розеткою - є
Регулятор - немає
Монтаж - горизонтальний
Кріплення - є
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 5 років
Термін експлуатації - 30 років
TEPLOCERAMIC - Керамічні панелі інфрачервоного опалення.
- економія електроенергії
- безпека для людини
- екологічна безпека для навколишнього середовища
- простота в установці і використанні
- компактність розмірів
- відповідає сертифікатам європейських стандартів якості
- не спалює кисень
- не сушить повітря
- не піднімає пил
| Країна походження: | Україна |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | |
| Вага брутто (кг.): | 11.500000 |
| Обєм (м³): | 0.026331 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Теплокерамик |
| Мощность обогрева | 395 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Монолитный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 8 кв.м |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тепловентилятор | Нет |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Функция памяти | Нет |
| Поддержание температуры | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Функция ионизации | Нет |
| Воздушный фильтр | Нет |
| Полотенцесушитель | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Защита от замерзания | Нет |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Колесики | Нет |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Отсек для шнура | Нет |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Ручка для переноса | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 603 мм |
| Ширина | 603 мм |
| Глубина | 140 мм |
| Вес | 11.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴










