
Електростанція бензин WPG6500-генератор
- Немає в наявності
- Код: 43237
29 125 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характерики
| Загальне | |
| Виробник | Werk |
| Країна виробників | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Напруження | 220.0 (В) |
| Частота тока | 50 (Гц) |
| Номінальна потужність | 5.0 (кВт) |
| Максимальна потужність | 5.5 (кВт) |
| Час безперервної роботи | 10.0 (час) |
| Степінь захисту IP | 23 |
| Захист від перезавантаження | Да |
| Гарантійний термін | 12 (мес) |
| Стан | Створити |
| Двигун | |
| Об’єм двигуна | 389.0 (куб. см) |
| Об’єм олійної системи двигуна | 1.1 (в) |
| Объем паливного бака | 25.0 (л) |
| Сила двигуна | 13.0 (л. с.) |
| Тактність двигуна | 4-тактний з повітряним охолодженням |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потребування палива | 0,55 (л/ч) |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695.0 (мм) |
| Висота | 545.0 (мм) |
| Ширина | 525.0 (мм) |
| Вага | 89.0 (Кг) |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 78.0 (дБ) |
| Величина вольтметра | Да |
Опис
Опис WPG6500
Ми вже давно звикли до якісного електропостачання, але все-таки виникають ситуації, коли про безперебійний електропостачання доводиться піклуватися самостійно. Особливо це впливає на робочу сферу, наприклад, на медичні організації, школи, невеликі склади, данти або на будівництво будівельних та ремонтних робіт. Якщо ви часто стикаєтеся з проблемою відсутності електроенергії, варто подумати про купівлю генератора.
Однофазний бензиновий генератор WERK WPG6500 стане чудовим вибором, його рекомендується використовувати в якості резервного джерела живлення, наприклад, на дачі, де він з легковажить комфортне життя і дасть якісне електропостачання майже для всіх типів електроприладів.
Двигун - серце генератора. В цій моделі використовується надійний 4-х тактний рушій з повітряним охолодженням. Його об'єм становить 389 см3, що дозволяє розвивати потужність в 5 кВт. Економіка генератора полягає в тому, що при достатньому об'ємі пального, вона витрачається всього 0,55 л/час, що дозволяє пристрої працювати без дозаправки протягом 10 годин.
Генератор розміщений у міцній сталевій рамі, яку використовують для захисту основних частин силового апарату, від зовнішніх пошкоджень, а також від потрапляння вологи та пилу. Вольтметр показує поточну напругу. Також доступний постійний струм на виході (12В), його можна використовувати для підзарядки автомобільного акумулятора.
Купуючи бензиновий генератор WERK WPG6500 в інтернет-магазині, ви отримуєте сертифікований в Україні товар з офіційною гарантією - 1 рік. Доставка Кієві та Україні - БІСПЛАТНО.
Характерики Werk WPG6500 Електрогенератор
| Виробник | Werk |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип живлення | Бензин |
| Тип старту | Ручний |
| Тактність двигуна | Чотирихтактний |
| Об’єм двигуна | 389 куб.см |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Вишукані автоматики | Ні. |
| Напруження на робочому місці | 220В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз | 1 (одна) |
| Тип вихідного струму (напруження) | Змінний струм |
| Тип перетворення | Пряме перетворення |
| Степінь захисту | IP 23 |
| Топливний бак | 25 л |
| Олійний бак | 1.1 л |
| Розхід палива | 0,55 л/кВт-час |
| Охолодження | Повітряне |
| Тривалість роботи | 10 г |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габарити | 695х525х545 мм |
| Вага |
86 кг
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 12.5 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 5.5 |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.55 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Вага | 89 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Ступінь автоматизації | 1 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал виготовлення корпусу | Метал |
| Датчик рівня оливи | Так |
| Акумулятор у комплекті | Ні |
- Ціна: 29 125 ₴








