
Газонокосарка електрична Grunhelm EM-6123A
- Готово до відправки
- Код: 63746
5 494 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характеристики і опис
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип
Газонокосарка
-
Тип приводу
Ручний привід
-
Рекомендована площа
50 кв. м
-
Максимальна ширина скошування
380 мм
-
Висота скошування
65 мм
-
Викид скошеної трави
Викид в травозбірник, Бічний викид
-
Тип травозбірника
Комбінований
-
Обсяг травозбірника
50 л
-
Тип приводу коліс
Немає
-
Кількість коліс
4 шт.
-
Мульчування
Так
-
Матеріал деки
Пластик
-
Регулювання висоти скошування
Так
-
Рівень шуму
100 дБ
-
Гарантійний термін
24 міс
-
Стан
Нове
-
-
Характеристики електродвигуна, акумулятора
-
Харчування
Мережа 220В
-
Споживана потужність
1700 Вт
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
12.6 кг
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Тип двигуна
Електричний
-
-
Grunhelm EM-6123A дане якісний механізм, який буде необхідним асистентом з метою власників досить величезний ділянки газону. Цей пристрій бути з метою чіткої стрижки трави з потрібною заввишки. Форма виконується, як високопрофесійний садовий механізм який може виносити великі перевантаження і тривалі діяльність. Ця форма розрізняється власної значною продуктивністю, з-за результат нинішніх набирає, якими обладнана цей пристрій. Механізм зроблений якісний корпус, який тихо перенесе машинні дефекту, внаслідок чого пристрій прослужить Для вас тривалий період. Електрична газонокосарка Grunhelm EM-6123A містить добре обдуманий зручний проектування і нескладність в експлуатації, внаслідок чого впоратися з пристроєм може абсолютно будь-який юзер, таким чином одно як электрогазонокосилка ніяк не вимагатиме той чи інший або технологічного сервісу, досить під'єднати апарат до розетки, і ви зможете починати до праці. Період безоплатного поручительного обслуговування з метою цієї модифікації є 12 місяця, що свідчить про рішучість виробника у власному приладі.
Grunhelm EM-6123A містить всі без винятку необхідні функції з метою якісної стрижки газону, до подібних можливо відносити присутність 7 ступенеобразной регулювання висоти скошування, то що дасть можливість Для вас вибрати безпосередньо цю височінь, що Для вас підійде. Потрібно виділити, то що ця форма забезпечується якісними ножиками, з-за результат яких виконується досить чіткий борозна травички. Функціонує даний система з підтримкою гальванічного мотора потужністю 1700 Вт, який вважається зразком міцності і продуктивності. Отримання накошенной травички відбувається в особливий пластмасовий спецконтейнер (травозбірник), розмір якого є 50 Л., то що дає можливість аж до абсолютного заповнення здійснити досить величезний розмір праць. Поручительский проміжок електричну газонокосарку Grunhelm EM-6123A серії класик є 36 місяців. З цієї причини протягом 3-х року у разі несправності Вам зможете вдатися обслуговування і придбає безоплатне доручний сервіс.
-
Особливості: - Електромотор підвищеної потужність
- Сталевий ніж
-
Комплектація:
- Газонокосарка
- Керівництво користувача
- Місткий пластиковий травозбірник
- Надійна конструкція
- Функція мульчарования
-
Основні
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Тип
Газонокосарка
-
Тип приводу
Електродвигун (від мережі)
-
Рекомендована площа
100 кв. м
-
Максимальна ширина скошування
380 мм
-
Висота скошування
65 мм
-
Викид скошеної трави
Викид в травозбірник, Задній викид
-
Тип травозбірника
М'який
-
Обсяг травозбірника
50 л
-
Тип приводу коліс
Немає
-
Кількість коліс
4 шт.
-
Мульчування
Так
-
Матеріал деки
Пластик
-
Регулювання висоти скошування
Так
-
Рівень шуму
85 дБ
-
Гарантійний термін
12 міс
-
Стан
Нове
-
-
Характеристики двигуна внутрішнього згоряння
-
Марка двигуна
0
-
-
Характеристики електродвигуна, акумулятора
-
Харчування
Мережа 220В
-
Споживана потужність
1800 Вт
-
-
Габаритні розміри
-
Довжина
800 мм
-
Ширина
500 мм
-
Висота
350 мм
-
Вага
16.8 кг
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Тип двигуна
Електричний
-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 50 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Бічний викид, Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 12.6 кг |
- Ціна: 5 494 ₴










