вверхвниз
Новинка

Насос дренажний Optima FC750W 0,75кВт
- Готово до відправки
- Код: 000015473
2 168 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Насос дренажний Optima FC 750W 0.75кВт - це дренажний насос потужністю 0.75 кВт. Призначений для відкачування чистої води води з колодязів, погребів, ставків і резервуарів, а також для зниження рівня ґрунтових вод. Основними перевагами насоса є простота і надійність конструкції, а також, покращене сальникове ущільнення.
Характеристики:
Країна виробник: Польща
Виробник: Optima
Вид насоса: Дренажний
Спосіб установки насоса: занурювальний
Максимальний напір: 8 (м)
Пропускна здатність: 11 (куб. М / год)
Потужність: 750.0 (Вт)
Напруга мережі: 220-240 В
Частота: 50.0 (Гц)
Підвищення тиску: Немає
Максимальна глибина занурення: 5.0 (м)
Якість води: Брудна
Мінімальна температура робочої рідини: 1.0 (град.)
Максимальна температура робочої рідини: 60.0 (град.)
Діаметр перекачуваних частинок: 5.0 (мм)
Вага: 9 (кг)
Гарантійний термін: 24 (міс)
Конструктивні особливості:
• Ріжуча насадка: Ні
• Установка насоса: Вертикальна
• Тип ротора: ″Сухий″
• Матеріал корпусу: Пластик
• Клас захисту корпусів електронного устаткування: IP68
Додаткові характеристики:
• Тип вимикача насоса: Поплавковий
• Автоматичний контроль рівня робочої середовища: Так
• Захист від перегріву: Немає
• Плавний пуск двигуна: Так
• Максимальна кількість пусків в годину: 30
• Вид насоса: Дренажні і фекальні
• Тип: занурювальний дренажний
• Тип насоса: Дренажні
• Матеріал насоса: Пластик
• Автоматичний контроль за рівнем води: поплавковий
Характеристики:
Країна виробник: Польща
Виробник: Optima
Вид насоса: Дренажний
Спосіб установки насоса: занурювальний
Максимальний напір: 8 (м)
Пропускна здатність: 11 (куб. М / год)
Потужність: 750.0 (Вт)
Напруга мережі: 220-240 В
Частота: 50.0 (Гц)
Підвищення тиску: Немає
Максимальна глибина занурення: 5.0 (м)
Якість води: Брудна
Мінімальна температура робочої рідини: 1.0 (град.)
Максимальна температура робочої рідини: 60.0 (град.)
Діаметр перекачуваних частинок: 5.0 (мм)
Вага: 9 (кг)
Гарантійний термін: 24 (міс)
Конструктивні особливості:
• Ріжуча насадка: Ні
• Установка насоса: Вертикальна
• Тип ротора: ″Сухий″
• Матеріал корпусу: Пластик
• Клас захисту корпусів електронного устаткування: IP68
Додаткові характеристики:
• Тип вимикача насоса: Поплавковий
• Автоматичний контроль рівня робочої середовища: Так
• Захист від перегріву: Немає
• Плавний пуск двигуна: Так
• Максимальна кількість пусків в годину: 30
• Вид насоса: Дренажні і фекальні
• Тип: занурювальний дренажний
• Тип насоса: Дренажні
• Матеріал насоса: Пластик
• Автоматичний контроль за рівнем води: поплавковий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Optima |
| Вид насоса | Дренажний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 8 м |
| Пропускна здатність | 11 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 100 град. |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴








