
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V 750 DF 0,75 кВт
- Готово до відправки
- Код: 000013621
4 936 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V 750 DF 0,75 кВт - це насос потужністю 0.75 кВт, призначений для перекачування фекальних, стічних і забруднених вод.
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.
Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню на колесо.
Гарантія - 1 рік
Характеристики:
• потужність - 750Вт;
• максимальна продуктивність - 12 м3 / год;
• максимальний напір - 9 м;
• максимальна температура перекачуваної рідини - 40 ° С
• максимальний розмір часток - 45 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• матеріал корпусу двигуна - нержавіюча сталь
• діаметр підключення - 2 ″
• вага упаковки - 18 кг
• вага насоса - 17.2 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 48х26.5х21 см
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг): | 0.000000 |
| Обєм (м³): | 0.027000 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Volks |
| Вид насоса | Фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Пропускна здатність | 12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 0.75 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Ні |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 45 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Так |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
- Ціна: 4 936 ₴







