вверхвниз

Електроскутер Spark SP1500E-2(БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА НОВА ПОШТА ПРИ ПРОМ ОПЛАТІ)
- Готово до відправки
- Код: 247963
37 172 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
| Вага, кг | 52 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 1680х430х870 |
| Багажник | Є |
| Характеристика зарядного прибуду | Вилка EU 220 В/50 Гц, 72 В, 3 A |
| Вага упакованого товару, кг | 60 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диск заднього колеса | 180 мм |
| Рама | Трубчаста, натуральна |
| Акумуляторна батарейка | 72V20Ah |
| Час зарядки акумулятора, час,хв | 8 |
| Висота, мм | 1150 |
| Глибина, мм | 1730 |
| Вантажопідйомність, кг | 150 |
| Діаметр коліс, дюйм | 10 дюймів |
| Запас ходу, км | 65 |
| Кількість місць | Двомісний |
| Кількість передач | 4 режими |
| Кофр для мотошолома | Є |
| Макс. швидкість, км/год | 70 |
| Потужність, кВт | 1,5 |
| Виробник | Spark |
| Ступінь захисту від пилу та вологи | IP54 |
| Тип | Електроскутер |
| Тип двигуна | Безщітковий (BLDC) |
| Тип заднього гальма | Дисковий |
| Тип переднього гальма | Дисковий |
| Колір | Синій |
| Ширина, мм | 700 |
| Вік | Дорослий |
| Диск переднього колеса | 180 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Задня оптика | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Задня передача | із заднім передаванням |
| Кліренс, мм | 180 |
| Комплектація | Електроскутер; Повний пакет документів для реєстрації; Посібник з експлуатації та обслуговування; Гарантійний талон |
| Особливості | Кут підйому, градус – 20; Матеріал рами – Сталь; Колеса - Перфоровані, безкамерні; Покажчики поворотів – Є; Електронна панель приладів - Є; Автозапуск з брелока - Є; Спинка – Є; Дзеркала заднього виду – Є; Відкидні підніжки для пасажира – Є; Центральна підніжка – Є; Бічна підніжка – Є; Аварійна сигналізація – Є; Звуковий сигнал (клаксон) – Є; USB – Є. |
| Передня оптика | LED |
| Підвіска заднього колеса | Гідравлічні амортизатори |
| Постачання | У розібраному вигляді |
| Приладова панель | Індикатор увімкнення лівого/правого покажчика повороту; індикатор спідометра; індикатор увімкнення дальнього світла; індикатор основного освітлення; індикатор одометра; індикатор заряду батареї; індикатор номера передачі; індикатор режиму "Паркування"; індикатор передачі заднього ходу |
| Розмір задньої шини | 90/90-10 |
| Розмір передньої шини | 90/90-10 |
| Рекуперація | Немає |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Cерія товару | SP1500E-2 |
| Протиугінна сигналізація | Є |
| Підвіска переднього колеса | Гідравлічні амортизатори |
| Розташування двигуна | Мотор-колесо |
| Модель | Електроскутер SP1500E-2 |
| Номер моделі | 247963 |
| Тип | Скутер з електромотором |
| Максимальна швидкість, км/год | 60 |
| Відстань пробігу на одному заряджанні, км | 65 |
| Максимальна вантажність, кг | 150 |
| Угол подъема, градус | 20 |
| Матеріал рами | Сталь |
| 53ЕЛЕКТРООБРАДАННЯ | |
| Акумулятор: В (А·год), тип | Свинцево-кислотний, 72 В, 20 А·год |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Бренд акумулятора | Chilwee |
| Дисплей | Індикатор увімкнення лівого/правого покажчика повороту; індикатор спидометра; індикатор увімкнення дальнього світла; індикатор основного освітлення; індикатор одометра; індикатор заряду батареї; індикатор номера передавання; індикатор режиму "Паркування"; індикатор передавання заднього ходу |
| Зарядний пристрій, В | Вилка EU 220 В/50 Гц, 72 В, 3 A |
| Час заряджання, г | 6-8 |
| Передня фара | LED |
| Задня фара | Габаритний ліхтар/стоп-сигнал |
| Ступінь пило- та вологозахисту | IP54 |
| 53ТРАНСМІСІЯ | |
| Привод | Задний |
| Кількість передач (режимів) | 4 |
| //ХОДОВАЯ ЧАСТЬ | |
| Передня підвіска | Гідравлічні амортизатори |
| Задня підвіска | Гідравлічні амортизатори |
| Переднє гальмо | Дисковий |
| Діаметр переднього гальмівного диска, мм | 180 |
| Заднє гальмо | Дисковий |
| Діаметр заднього гальмівного диска, мм | 180 |
| Колеса | Перфоровані, безкамерні |
| Розмір шин, дюйм | 90/90-10 |
| Кліренс, мм | 180 |
| НЕГАБАРІТНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ПАРАМЕТРИ Й МАСА | |
| Габарити в розкладеному стані (ДхШхВ), мм | 1730х700х1150 |
| Габарити паковання (ДхШхВ), мм | 1680х430х870 |
| Маса брутто, кг | 60 |
| Маса нетто, кг | 52 |
| 53ЕРГОНОМІКА | |
| Вказівники поворотів | Є |
| Електронна приладова панель | Є |
| Сигналізація | Є |
| Автозапуск із брелока | Є |
| Кофр | Є |
| Багажне відділення | Є |
| Спинка | Немає |
| Заднє передавання | Є |
| Дзеркала заднього огляду | Є |
| Відкидні підніжки для пасажира | Є |
| Центральна підніжка | Є |
| Бічна підніжка | Є |
| Аварійна сигналізація | Є |
| Звуковий сигнал (клаксон) | Є |
| USB | Є |
|
Кольори
|
Зелений; білий; синій
|
Мотор із номінальною потужністю 1500 Вт забезпечує стабільний розгін і зручну швидкість до 60 км/год.
Свинцево-кислотний акумулятор 72 В 20 А·год бренда Chilwee дає запас ходу до 65 км на одному заряді. Зарядити скутер можна від стандартної розетки 220 В.
Багатошарове фарбування з блискітками не тільки підкреслює сучасний дизайн, але й захищає корпус від дрібних подряпин і впливу довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Модель | C1500 |
| Потужність електродвигуна | 1500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 8 годин |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Вага | 60 кг |
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Тип | Електроскутер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 172 ₴











