-11%Мотоблок ДТЗ 510ДН-К (колеса 4.00-10)+ фреза (заводська упаковка)
- Готово до відправки
- Код: 212281
32 916 ₴
29 295 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Модель двигуна | 186FА |
| Споряджена маса, кг | 130,9 |
| Швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 1,43; 7,43; 12,53 / 2,33 |
| Висота, мм | 880 |
| Глибина, мм | 1600 |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Кількість передач назад | 1 |
| Макс. глибина культивації, мм | 200 |
| Потужність | 10 л.с. |
| Об`єм двигуна, куб.см | 406 |
| Обсяг паливного бака, л | 4 |
| Охолодження двигуна | Повітряне |
| Виробник | ДТЗ |
| Тип | Дизельний |
| Тип запуску | Ручний стартер |
| Тип зчеплення | Многодисковое в масляной ванне |
| Трансмісія | Шестереньковий редуктор |
| Вітрата палітра, л/кВт*рік | ≤0,273 |
| Постачання | У розібраному вигляді |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплект | +Фреза |
| Наявність фрези | З фрезою в комплекті |
| Особливості | Номінальні обороти -3000 об/хв; Номінальна витрата палива - 273 г/кВт∙год; Повітряний фільтр - багатоступінчастий фільтр із прозорим циклоном; Тип, ємність АКБ А∙год - свинцево-кислотна, 28; Об'єм картера двигуна – 1,3 л; Тип масла в картері двигуна – ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG; Датчик рівня масла – ні; Спосіб включення заднього ходу - вибір задньої передачі в основний КПП; Привід фрези – прямий з конічним редуктором; Вал відбору потужності - задній поздовжній, під шпонку діаметр 18 L=24; Об'єм олії в картері трансмісії -2,6 л; Тип олії в картері трансмісії - ТМ «ДТЗ» ТАД-17 та API GL; Колія коліс – 600 мм; Номінальна швидкість руху на колесах уперед/назад - 1; 4,6; 7,7/1,4 км/година; Тип та регулювання керма - швидке регулювання по висоті та напрямку; Спосіб встановлення ґрунтофрези - замість транспортних коліс; Номінальна частота обертання ґрунтофрези - 16; 83; 140 об/хв; Кількість секцій ґрунтофрези - 8=(2+1+1)×2 шт; Розмір / кількість / тип ножів ґрунтофрези 5,5 мм × 23 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 123 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 1600×710×880 |
| Комплектація | Мотоблок; Фреза; Диски захисту рослин; Ліхтарик; Колеса; ЗІП; Докуметація. |
| Обсяг масла в картері коробки передач, л | 2,6 |
| Колір | Синій |
| Ширина, мм | 710 |
| Рекомендації | Оплата частями; |
| Cерія товару | Мотоблок ДТЗ ДН |
| Коробка передач | 3+1 оновлена КПП |
| Привід | Прямий через багатодискову муфту |
| Регулювання ширини культивації | Три регулювання |
| Тактність двівуна | 4-тактний |
| Вал відбору потужності | Задній поздовжній під шпанку Ø18, L = 24 |
| Обсяг масла в картері двигуна, л | 1,3 |
| Ширина обробки, мм | 620 / 880 / 1140 |
| Акумуляторна батарейка | Без АКБ |
| Кількість ножів, шт | 32 |
| Модель ножів | 5,5 мм × 235 мм |
| Датчик оливи | Відсутні |
| Діаметр ротора грунтофрези, мм | 360 |
| Задня передача | Окреме передавання |
| Вимірювальні прилади | Відсутні |
| Колія коліс, мм | 600 |
| Кількість секцій грунтофрези, шт | 8=(1+1+2)+(2+1+1) |
| Максимальна частота обертів колінвала, об/хв | 3600 |
| Оберти валу ґрунтофрези, об/хв | 16; 83; 140 / 26 |
| Привід фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Струмок для підключення активного навішування | Відсутні |
| Спосіб установки грунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| Тип масла в двигуні | Напівсинтетична DIESEL 10W-40 API CH-4/SL |
| Тип масла в коробці передач та редукторі | ТАД-17и SAE 85W-90 API GL-5 |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Потужність, кВт | 7,41 |
| Повітряний фільтр | Фільтр моноциклон (4 ступені очищення повітря) |
| Генератор | без генератора |
| Транспортувальні колеса | 4.00-10 |
Опис мотоблока ДТЗ 510ДН — К (колеса 4.00-10)
Мотоблок ДТЗ 510ДН-К обладнаний дизельним двигуном потужністю 10 л. с.
Привод на коробку передач прямий, через безпечне дискове зчеплення нормально розімкнутий тип.
Мотоблоки ДТЗ-К обладнуються КПП нового типу. Основні переваги нової КПП:
- окреме передавання назад/реверс у КПП (легше контролювати, яка саме передача увімкнена);
- знижена швидкість обертання 1-ї передачі (краще та точніше працювати з навісним обладнанням);
- розбірна задня кришка корпусу;
- посилене кріплення під активне навісне обладнання;
- візуальний датчик контролю рівня оливи в КПП.
На транспортних колесах є обгінні розблокитори, неабияк полегшують поворот і розворот мотоблока.
У комплекті колеса 4.00-10 і 8-секційна ґрунтофреза з максимальним захопленням 1140 мм.
Дизельний двигун відчутно економніший бензинового, краще витримує тривалу роботу під навантаженням, у разі зниження обертів зберігає високий крутний момент, а отже, і тягу.
Він понад долговечен и экологичен, не вимагає регулювання карбюратора та системи запалювання, для полегшення запуску за низької температури обладнаний декомпресором.
Завдяки більшій вазі покращує зчеплення транспортних коліс із дорожнім покриттям або ґрунтом. 560ДН-К цілком придатний не тільки для застосування в приватних господарствах, але й для професійного використання на городніх, садових і тепличних комплексах, а також як засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі.
На всі мотоблоки ДТЗ надається гарантія 2 роки.
| Модель двигуна | 186FА |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, л. с. | 10,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 406 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт| год | 273 |
| Місткість паливного бака, л. | 4,0 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| АКБ: тип, ємність, АКБ А| год | Немає |
| Повітряний фільтр | Багатоступеневий фільтр із прозорим циклоном |
| Об'єм картера двигуна, л | 1,3 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | Немає |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | - |
| Тип охолоджувальної рідини | Немає |
| Трансмісія, ходова частина | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестереньчастий |
| Тип зчеплення | Нормалізоване багатодискове в олійній ванні |
| Тип приводних ременів | Немає |
| струмом для під'єднання активної навіски | Немає |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач уперед/назад | 3/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Вибір заднього передавання в основний КПП |
| Привод фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Вал отбора мощности | Задній поздовжній, під шпону Ø18, L = 24 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 2,6 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17 і API GL |
| Транспортні колеса | 4.00-10 з обгінними розблокіраторами |
| Колія коліс, мм | 600 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 1; 4,6; 7,7/1,4 |
| Тип регулювання керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| Робочі органи | |
| Тип причепного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 16; 83; 140 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 8=(2+1+1)×2 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 5,5 мм × 235 мм / 32 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 620, 880, 1140 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 360 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| Додаткове обладнання | |
| Електрообладнання | Немає |
| Вимірювальні прилади | Немає |
| Інше обладнання | Диски захисту рослин |
| ЗИП | У комплекті |
| Масабаритні дані | |
| Габаритні розміри в зібраному вигляді (Д×Ш×В) на колесах/на фрезах, мм | 1600×710×880 / 1600×1140×800 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 123/128 |

Великий розбіг швидкостей між 1-ю і 3-ю передачею, 1-я передача має швидкість набагато нижче — ідеально для роботи з навісним обладнанням.
Надійний і економічний дизельний двигун 186
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Марка двигуна | 186FА |
| Мінімальна ширина обробки | 62 см |
| Максимальна ширина обробки | 114 см |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Захисні крила, Культиватор, Фрези |
| Швидкість обертання фрез | 140 об/хв |
| Швидкість руху (транспортна) | 7.7 км/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість фрез | 8 шт. |
| Кількість ножів | 30 шт. |
| Регулювання висоти | Так |
| Реверс | Ні |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм двигуна | 406 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3000 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Об'єм масляного бака | 1.3 л |
| Витрата палива | 0.273 л/год |
| Тип запуску | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 880 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 132 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал отбора мощности | Так |
- Ціна: 29 295 ₴










