
Частотний перетворювач Optima B601-2002 1.5кВт
- Готово до відправки
- Код: 000010790
15 426 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Частотний перетворювач Optima B601-2002 1.5кВт
Призначення.
Підтримка постійного тиску системи водопостачання шляхом зміни частоти обертання електродвигуна насоса.
Частотні перетворювачі B601 підходять для всіх типів водяних насосів.
Функціональні можливості.
1. Зміна частоти обертання двигуна.
2. Плавний запуск насоса.
3. Захист від:. сухого ходу. перегріву. перевантаження електромережі. Зовнішня теплоізоляція.
Переваги.
Економія електроенергії – у кілька разів. Збільшений термін служби електронасосу. Комфортне споживання води. Наявність усіх захисних функцій. Простота налаштувань та надійність в експлуатації. Не потрібне встановлення гідроакумулятора великої ємності.
Технічні дані.
B601-2002 1.5кВт.
Електричні характеристики - 220 В + - 15%.
Максимальна сила струму на вході – 14,2 A.
Максимальна сила струму на виході – 7 A.
Максимальна потужність двигуна – 1,5 кВт.
Комплектується датчиком тиску.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність | 1500 кВт |
| Максимальний струм | 14.2 А |
| Висота | 400 мм |
| Кількість фаз | 1 |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Тип запчастин | Реле |
| Частота | 50 Гц |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Напруга | 220 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP65 |
| Максимальна потужність | 1.5 |
| Робочий діапазон | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
- Ціна: 15 426 ₴






