
Насосна станція Optima JET200-50 1,5кВт чавун довгий на гребінці
- Готово до відправки
- Код: 000013444
8 973 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насосна станція Optima JET200-50 1,5 кВт чавун довгий на гребінці
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Комплектуючі:
- Насос - відцентровий Optima JET200 1,5 кВт чавун довгий
- Гідроакумулятор - 50 літрів.
- Шланг антивібраційний кутовий LG27 (HS3002) 1 ″нв 0,6 26мм
- Кабель з євровилкою і клемами 1,5 м
- Гребінка 5-ти ходова 80мм (пятірник)
- Реле тиску PM-5
- Манометр 6 атм. 50 мм стальовий корпус
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів, на базі яких складено насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки своїм принципом дії, ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для встановлення в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також можуть застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи насосної станції:
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності. Реле тиску керує роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживанню води.
Насос відцентровий Optima JET200 1,5 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Optima JET200 1,5 кВт чавун - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом.
Особливістю Optima JET200 1,5 кВт є підвищена стійкість до роботи без води (в конструкції насоса тільки металеві частини).
Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при дії лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, яка всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо — латунь
• Дифузор — чавун
• Єжектор — латунь
• Вал / шпонка - нержавіюча сталь
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Металева клемна коробка
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,5 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 47 м
• максимальна продуктивність - 4 м3 / год (65 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 26.9 кг
• вага станції - 25 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 72х55х40 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Максимальна пропускна здатність | 4 куб.м/год |
| Максимальний напір | 47 м |
| Об'єм гідробака | 50 л |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальна глибина занурення | 9 м |
| Кількість насосів | 1 шт. |
| Споживана потужність (W) | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Вага | 26.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Так |
- Ціна: 8 973 ₴








