
Насос дренажний Pedrollo ТОР 4 -0,75kw
- Немає в наявності
- Код: Pedrollo ТОР-4
10 847 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
- Виробник: PEDROLLO (Італія)
- Тип забруднення: брудна
- Кількість фаз: однофазний
- Напруга, В: 230
- Потужність, кВт: 0,75
- Захист сухого ходу: так
- Максимальна продуктивність, м3/год: 19,2
- Діаметр патрубка, дюйм: 1 1/2
- Максимальний напір, м: 12,6
- Максимальна глибина занурення, м: 3
- Мінімальний рівень осушення, мм: 30
- Мінімальний розмір свердловини, мм: 450
- Максимальний розмір частинок, мм: 10
- Клас ізоляції: F
- Ступінь захисту: IP 68
- Наявність датчика увімкнення: Є
- Діаметр вихідної патрубки, мм: 40
- Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: + 40
- Довжина кабелю, м: 5
- Висота, мм: 334
- Ширина, мм: 204
- Масса, кг: 10,1
- Гарантія, міс: 12
технічна характеристика насоса PEDROLLO ТОР 4:
- максимальне проходження твердих частинок у зваженому стані до F1 10 мм
- максимальний рівень спорожнення до 30 мм від дна
Характеристики нових електронасосів ТОР є; новаторський дизайн, висока технологія та конструктивні рішення, які забезпечують простоту в експлуатації, безпеку та велику надійність функціонування.
Принцип роботи насоса PEDROLLO ТОР 4
Серія ТОР містить у собі заглушені ДРІНАЖНІ ЕЛЕКТРОНЕСИ, відцентрового типу з відкритим робочим колесом, розроблені для функціонування в автоматичному режимі. Робоче колесо, що гойдається на тягловому валу, складається з заднього диска та з лопаток. Через всмоктувальну решітку рідина входить у обертовий лопатковий канал; тут рідина набуває радіального: рух у напрямку від центру до периферії, у процесі якого набуває енергію як у формі тиску, так і у формі збільшення швидкості потока. На виході з робочого колеса рідина спрямовується в спіраль, після перетворення частини кінетичної енергії на енергію тиску, залишає насос через вертикально встановлений патрубок подавання, передбачений у нагнітальному корпусі. Правильне охолодження двигуна забезпечується рідиною, що перекачується.
Сфера застосування та встановлення насоса PEDROLLO ТОР 4
Насоси серії ТОР рекомендуються для підіймання чистої води без наявності абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації й безпеку навіть у разі безперервного функціонування (напр. у фонтанах), завдяки повному охолодженню двигуна, забезпеченому гарним запасом потужності та подвійному механічному ущільненню. Полегшений демонтаж двигуна та насоса робить простим і зручним технічне обслуговування та ремонт. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, у надзвичайних ситуаціях, як-от: (поміщення, підвали, бокси), для спорожнення басейнів, ванн та акваріумів, перероблення побутових стоків, (стиральні та посудомийні машини), для подавання води в садові фонтани, для зрошення невеликих садів і городів і" накопичувачів, для осушення невеликих каналізаційних відстійників.
Конструктивні характеристики насоса PEDROLLO ТОР 4:
- Нагнітальний насос із технополімеру, з підсилювальною вставкою зі скловолокна, що має особливу стійкість до Характеристики нових електронасосів ТОР є; новаторський дизайн, висока технологія та конструктивні рішення, які забезпечують простоту в експлуатації, безпеку та велику надійність функціонування. механічним навантаженням, ударам і корозії, забезпечений вертикально розташованим нагнітальним патрубком 1 або 1/4" з трубною різзю gas UNI 338.
- Всмоктувальна решітка з технополімеру, з підсилювальною вставкою зі скловолокна, є опорною основою електронасоса.
- Шлангова муфта знімна, з технополімеру.
- Робоче колесо відкритого типу, з технополімеру Noryl GFN2V "General Electric".
- Зовнішній поплавець (з вбудованим вимикачем) для автоматичного пуску та зупинки насоса.
- Ведучий вал із неіржавкої сталі AISI 416.
- Подвійне механічне ущільнення з вугілля/алюмінію з боку насоса та ущільнювальне кільце з боку двигуна (з помішаною між ними запірною оливною камерою для змащування й охолодження поверхні ущільнення в разі браку води).
- Двигун: індуктивний, закритого типу, придатний для безперервної роботи, з вбудованим термозахисним пристроєм (аварійним вимикачем).
- Провід електроживлення заглибного типу, з неопрену "H05-RN-F". Серійна комплектація 5 м із вилкою SCHUKO (на замовлення 10 м).
- Виконання та правила безпеки відповідно до стандартів EN60 335-1 (IEC 335-1, CEI 61-50) IEC 34.
- Характеристики кривих таблиці мають відхилення згідно з ISO 2548.


Насоси серії ТОР рекомендуються для підіймання чистої води без наявності абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації й безпеку функціонування, завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню вала. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, у надзвичайних ситуаціях, як-от: (поміщення, підвали, бокси), перероблення побутових стійок, (стиральні та посудомийні машини), для осушення невеликих каналізаційних відстійників.
ХарактеристикиТип рідини: чиста вода
Застосування: побутове застосування
Використання: дренаж, дренаж
Tипология: заглибні
Тип продукції: заглибні
Продуктивність:
- Подача до 360 l/min (21,6 m³/h)
- напор до 14,50 m
Ліміти використання:
- температура рідинидо +40 °C
• палина застосування нижче рівня води:
— до 3 м для TOP 1-2-3
— до 5 м для TOP 4-5
• Температура рідини до +40 °C (Температура рідини до +90 °C на час не більш ніж 3 хвилини)
• Проходження твердих частинок у зваженому стані до Ø 10 мм
• Рівень спорожнення:
— до 14 мм від дна для TOP 1-2-3
— до 30 мм від дна для TOP 4-5
• Безперервна робота S1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.1 кг |
| Вид насоса | Дренажний |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальний напір | 12.6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 19.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 11.2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Ширина | 204 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 10 847 ₴
- Спосіб упаковки: картонна упаковка










